T3 20 m:
1 Iida Pietilä 10,7
P3 20 m:
1 Mirko Pirttikangas 7,6
2 Eeli Raappana 8,6
3 Juho Raappana 9,0
4 Hugo Raappana 23,8
T5 40 m:
1 Emma Herrala 9,7
2 Linnea Ailinpieti 10,2
3 Anni Kulju 11,8
3 Hertta Kaarre 11,8
5 Elli Salmela 12,4
5 Riia Pirttikangas 12,7
7 Neea Pietilä 12,8
8 Liinu Raappana 16,0
P5 40 m:
1 Risto Kauppinen 9,7
2 Viljami Puikko 11,2
3 Juuso Mustapirtti 11,5
4 Benjamin Salmi 13,8
T7 2-ottelun pisteet: 40 m pallo yht.
1 Minea Miettunen 1 1 2
2 Lilja Ailinpieti 2 4 6
3 Minttu Rossi 6,5 3 9,5
4 Oona Kesti 3 7 10
4 Ronja Pirttikangas 4 6 10
6 Emilia Salmi 9 2 11
7 Hilma Korjonen 8 5 13
8 Iida Mustapirtti 5 9 14
9 Tuuli Pirttikangas 6,5 10 16,5
10 Senni Taskila 10 8 18
11 Elli Korjonen 11 12 23
11 Veera Salmela 12 11 23
P7 2-ottelun pisteet: 40 m pallo yht.
1 Jere Salmi 2 1 3
2 Kalle Hirsivaara 1 3 4
3 Elmeri Puikko 4 2 6
4 Eemeli Kaarre 3 4 7
5 Kalle Lehtisalo 5,5 5 10,5
6 Aapo Kulju 7 6 13
7 Tuomas Hiukka 5,5 8 13,5
8 Eljas Vesa 8 7 15
T9 3-ottelun pisteet: 40 m pituus kuula yht.
1 Edith Kilpiäinen 1 1 1 3
2 Vilma Salmi 2 2 2 6
3 Lotta Rossi 3 3 3 9
4 Pihla Pirttikangas 4 4 4 12
5 Minttu Kaarre 5 5 5 15
P9 3-ottelun pisteet: 40 m pituus kuula yht.
1 Onni Hirsivaara 1 1 1 3
2 Aatu Kesti 2 2 2 6
3 Ville Hiukka 3 3 4 10
4 Lauri Herrala 4 4 3 11
T11 3-ottelun pisteet: 60 m pituus kuula yht.
1 Emma Kesti 2 1 1 4
2 Milla Kumpula 1 2 2 5
3 Frida Kilpiäinen 3 3 3 9
T13 3-ottelun pisteet: 60 m pituuus kuula yht.
1 Aada Hirsivaara 1 1 1 3
T7 800 m
1 Minea Miettunen 3.42,8
2 Minttu Rossi 3.52,0
3 Oona Kesti 4.03,0
4 Lilja Ailinpieti 4.16,9
5 Tuuli Pirttikangas 4.29,0
6 Ida Mustapirtti 4.39,9
T9 800 m
1 Edith Kilpiäinen 3.28,0
2 Lotta Rossi 3.38,6
3 Pihla Pirttikangas 4.03,5
4 Vilma Salmi 4.09,0
T11 800 m
1 Emma Kesti 3.23,1
2 Frida Kilpiäinen 3.32,0
T13 800m
1 Aada Hirsivaara 3.31,0
P7 800m
1 Jere Salmi 3.46,6
2 Eemeli Kaarre 4.45,0
3 Tuomas Hiukka 5.04,9
4 Viljami Puikko 5.20,0
P9 800 m
1 Aatu Kesti 3.21,0
2 Onni Hirsivaara 3.23,0
3 Ville Hiukka 4.28,5
Miehet 800m
1 Jani Hirsivaara 2.58,0
Miehet kuula
1 Esko Häikiö 8,70
2 Jukka Herrala 8,68
Ottelun lajitulokset:
T 7  40 m:
1 Minea Miettunen 7,6
2 Lilja Ailinpieti 8,4
3 Oona Kesti 8,7
4 Ronja Pirttikangas 8,8
5 Iida Mustapirtti 9,0
6 Minttu Rossi 9,1
6 Tuuli Pirttikangas 9,1
8 Hilma Korjonen 9,9
9 Emilia Salmi 10,1
10 Senni Taskila 10,6
11 Elli Korjonen 10,9
12 Veera Salmela 11,9
T 7 pallonheitto:
1 Minea Miettunen 12,22
2 Emilia Salmi 10,20
3 Minttu Rossi 8,48
4 Lilja Ailinpieti 8,44
5 Hilma Korjonen 7,85
6 Ronja Pirttikangas 7,70
7 Oona Kesti 7,17
8 Senni Taskila 7,07
9 Iida Mustapirtti 6,58
10 Tuuli Pirttikangas 6,49
11 Veera Salmela 5,78
12 Elli Korjonen 5,61
P 7  40 m:
1 Kalle Hirsivaara 8,0
2 Jere Salmi 8,6
3 Eemeli Kaarre 8,8
4 Elmeri Puikko 9,1
5 Kalle Lehtisalo 9,2
5 Tuomas Hiukka 9,2
7 Aapo Kulju 9,3
8 Eljas Vesa 10,1
P 7  pallonheitto:
1 Jere Salmi 19,81
2 Elmeri Puikko 16,68
3 Kalle Hirsivaara 15,51
4 Eemeli Kaarre 11,50
5 Kalle Lehtisalo 10,91
6 Aapo Kulju 9,82
7 Eljas Vesa 5,87
8 Tuomas Hiukka 5,39
T9 40 m:
1 Edith Kilpiäinen 7,4
2 Vilma Salmi 8,1
4 Lotta Rossi 8,3
5 Pihla Pirttikangas 8,6
6 Minttu Kaarre 8,7
T9 pituus:
1 Edith Kilpiäinen 2,86
2 Vilma Salmi 2,62
4 Lotta Rossi 2,49
5 Pihla Pirttikangas 2,38
6 Minttu Kaarre 2,35
T9 kuula:
1 Edith Kilpiäinen 4,19
2 Vilma Salmi 3,24
3 Lotta Rossi 3,03
4 Pihla Pirttikangas 2,96
5 Minttu Kaarre 2,12
P9 40 m:
1 Onni Hirsivaara 7,3
2 Aatu Kesti 7,5
3 Ville Hiukka 9,3
5 Lauri Herrala 10,0
P9 pituus:
1 Onni Hirsivaara 3,35
2 Aatu Kesti 3,30
3 Ville Hiukka 2,09
5 Lauri Herrala 1,78
P9 kuula:
1 Onni Hirsivaara 5,92
2 Aatu Kesti 5,76
3 Lauri Herrala 4,62
4 Ville Hiukka 2,90
T11 60 m:
1 Milla Kumpula 9,6
2 Emma Kesti 10,0
3 Frida Kilpiäinen 11,1
T11 pituus:
1 Emma Kesti 3,72
2 Milla Kumpula 3,33
3 Frida Kilpiäinen 3,00
T11 kuula:
1 Emma Kesti 5,36
2 Milla Kumpula 5,20
3 Frida Kilpiäinen 4,02
T13 60 m:
1 Aada Hirsivaara 9,6
T13 pituus:
1 Aada Hirsivaara 3,93
T13 kuula:
1 Aada Hirsivaara 6,36
Osallistujat:
tytöt 31
pojat 22
naiset 0
miehet 3
yhteensä 53