Muiden seurojen kilpailujen tulokset

2016:

Pikajuoksukarnevaali, Jämsä 10.7.2016
Kestävyys ja hyppykarnevaalit, Jämsänkoski 9.7.2016
Korkeuskarnevaali, Ruovesi 7.7.2016
Kestävyys- ja hyppykarnevaalit, Jämsänkoski 7.7.2016
Aitakarnevaalit, Jämsä 7.7.2016
Nuorten Eliittikisat, Vaasa 27.6.2016
Juhannuskisat, Saarijärvi 26.6.2016
Eliittikisat, Kuortane 25.6.2016
Juhannuskisat, Keuruu 24.6.2016
Juhannuskisat, Posio 24.6.2016
Pohjantähti Games, Pudasjärvi 23.6.2016
Valkean kaupungin kisat, Oulu 16.6.2016
Tilastopajacup1, Turku 9.6.2016
Espoo Challange tähtikisa 6.6.2016
Hiirenkorvakisat, Rovaniemi 29.5.2016
Paavon kisat, Saarijärvi 29.5.2016
Toukokuun nuorisokisat, Äänekoski 28.5.2016
MayDay, Luleå 28.5.2016
Pm-maastot, Alatornio 22.5.2016
Toukoseiväs, Haaparanta 22.5.2016
Ratakauden avaus, Oulu 20.5.2016
SM-maastot, Vöyri 8.5.2016
Aluemestaruusmaastot, Liminka 30.5.2016
AlatP 50 v. hallikisa, Tornio 20.2.2016
Tunturihallit, Rovaniemi 13.2.2016
Botnia Games, Vaasa 6.2.2016
Pohjois-Pohjanmaan avoimet hallit, Oulu 31.1.2016
Arcusspelen, Luleå 30.1.2016
Aspen Athletic Games, Haaparanta 23-24.1.2016
Junior- och Vinterspelen Piteå, 16-17.1.2016
Loppiaskisat, Rovaniemi  6.1.2016
2015:
Nuorten eliittikisat, Vaasa 21.7.2015
Vesan kisat, Raahe 20.7.2015
Rajakisat, Tornio 18.7.2015
Valkeankaupungin kisat, Oulu 16.7.2015
Arctic heitot 2, Rovaniemi 12.7.2015
Heittokisat, Kemi 9.7.2015
Heinäseiväs, Tornio 8.7.2015
Juhannuskisat, Posio 19.6.2015
Pohjantähti Games, Pudasjärvi 18.6.2015
Piirikunnalliset, Tornio 8.6.2015
Pohjan Koitokset, Rovaniemi
7.6.2015
Hannes Junior Games, Kuopio 7.6.2015
Tervolan keskuskentän vihkiäiskilpailut 6.6.2015
Tiistaikisat, Oulu 2.6.2015
Gränskarusellen HSKT, Tornio 23-24.5.2015
Hiirenkorvakisat, Rovaniemi 23.5.2015
Keväthallit, Kaustinen 21.3.2015
Aluekilpailu, Kajaani 15.3.2015
SM-hallit nuoret, Turku 27.2.-1.3.2015
Junnuhallit, Haaparanta 21.2.2015
Tammihallit, Rovaniemi 15.2.2015
Arcusspelen, Luleå 31.1.
AAG-hallit, Haaparanta 25.1.2015
AAG-hallit, Haaparanta 24.1.2015
Tammihallit, Rovaniemi 17.1.2015
Aluekisat, Kajaani
10.1.2015
Jouluhallit, Oulu 7.12.2014
Decemberspelen, Haparanda 6.12.2014
Skoogs spelen, Piteå 23.11.2014
Skoogs spelen, Piteå 24.11.2014
Arctic Challenge, Rovaniemi 13.9.2014
Iin kisat, Ii 7.9.2014
SM-kisat T/P, Raisio 22.-24.8.2014
SM-kisat T/P, Kotka 22.-24.8.2014
Elokuun kisat,VKV
16.8.
SM22, Seinäjoki 9-10.8.
SM19, Huittinen 9-10.8.
Pm 9 – 15 v eli sisulisäkisat, Ranua 9.-10.8.
Kalevan kisat, Kuopio 31.7.-3.8.
Sisulisäottelut, Ranua 6.7.2014
Pikajuoksukarnevaalit  , Jämsänkoski 29.6.2014
Keihäskarnevaali, Pihtipudas 29.6.2014
Paavon Nurmen juniorikisat 26.6.2014
Kiekko- ja kuulakarnevaalit, Kokemäki 26.6.2014
Ikaalisten juhannuskisat 20.6.2014
Pudasjärvi Games 19.6.2014
Atria Junior Games, Seinäjoki 19.6.2014
YAG, Helsinki Eläintarhan kenttä 9-12 tulokset 14.-15.6.2014
YAG, Leppävaara viestit ja yli 13 vuotiaiden tulokset 13.-15.6.2014
Äänekoski Games 12.6.2014
SM-maastot, Lempäälä 11.5.2014
Tiistaikisa, Oulu 3.6.2014
Aluekisa, Tornio
2.6.2014
Laidunkauden avajaiset, Liminka 29.5.2014
Toukokuun kisat, Jyväskylä 28.5.2014
Tiistaikisat, Oulu 27.5.2014
Hiirenkorvakisat, Rovaniemi 25.5.2014
HSKT:n kisat, Tornio  24.-25.5.2014
SantaClaus hallit 8.2.2014
Arcusspelen Luleå hallit 1.2.2014
Avoimet Keski-Suomen hallit 25.1.2014
AAG  Aspen halli 25.-26.1.2014
Avoimen Pohjois-Pohjanmaanpm-hallit 19.1.2014 Ouluhallissa
Sisuhallit 18.1.2014 Ouluhallissa
Jouluhallit 14.12.2013  Ouluhallissa
Decemberspelen lauantaina 7.12 Aspen halli